15 чи 25 ?
Яка температура повітря потрібна для здорового життя?
Ви багато можете прочитати у інтернеті та поцікавитись, але ось мої деякі спостереження що до цього.
Живучи із Дідом, я наслухався безліч історій із його дитинства,молодості та зрілості. І висновок дуже простий : економічні питання заганяли населення до того, що вони настільки економили на теплі, що в хаті на порозі вода замерзала. Отоплюючи ту частину кімнати де спали діти та дорослі, біля печі.
Діти збирали хмиз ідучи із школи до дому, вирубування дерев заборонялось державою. Дід говорив : «дядьки їхали , у вирубаний державою ліс та викорчовували пеньки. За 2 – 3 дні приїжджали із хурою дров, тим і палили».
Що робить наше населення нині? Чому європейці живуть краще ніж ми? Чому коли в «нас» стільки природних багатств живем гірше ніж «ті», що за бугром?
Тільки хоч трохи зачепив холодок і одразу почали палити,до тої межі поки в одному місці не стане тепло. Мені стало цікаво і почав читати як же живуть «ті» до котрих ми нібито тягнемось, європейців. Оптимальною для них є 18 градусів а в деяких випадках і нища, і вкриваюься вони теплими покривалами коли сплять, і це не залежить від рівня від їхнього достатку. І нема в них централізованого обігрівання, приватні котельні під кожним домом. Я немав можливості проживати чи то у фінляндії чи то у німеччині. Але я прийшов до певного висновку : «якщо будем забувати досвід минулих поколінь і не звертати уваги на досвід європейців не можна говорити про енергетичну незалежність України та достаток кожного».